Cos I know... I know... I never meant to cause you no pain
And I realize I let you down
But I know in my heart of hearts
I know I'm never gonna hold you again
Phil Collins - I Wish It Would Rain Down

Перверзната стая

« публикувано на 16-01-2009 @ 1:12 am »


Обещано на Фенци преди много време, само дето… не съм сигурен, че той
точно по този начин си е представял статията…
Sid Vicious - Goodfellas OST - My Way

Какво да ви кажа?
С ръка на сърцето заявявам:

АЗ СЪМ ПЕРВЕРЗЕН

Кеф ми е да гледам порно и да ям пиле с ориз и конфитюр от малини.

Кеф ми е да гледам порно със стари баби… после повръщам де, ама… на пича дето ближеше оная 65 годишната под душа със сигурност не му е било леко.

Кеф ми е да гледам и порно с един пич дето чукаше една, докато главата й беше напъхана в тоалетната чиния. А… забравих! Споменах ли, че той пусна водата?

Кеф ми е да гледам лайняно порно, щото… щото не е истинско! Побиват ме тръпките от странната неизвестна смес, която имитира фекалии. Няма мирис, няма вкус! Е това е отвратително!

Кеф ми е да гледам порно с животни! Имаше една свиркаджийка, която изпразни кон. С УСТА! Бах тая мацка… 10 негъра няма да я задоволят! Пое около кана (от литър) с конска сперма, като изплю съвсем малко. Т.е. не изплю (като при зъболекаря), а не успя да погълне. Но пък й се стече по циците - беше възбуждащо!

Кеф ми е да гледам пъпчиви задници, със сини гнойни пъпки и да ям мазни банички! Това е в трибют на Годкилър, вий не го познавате - но той беше култов!

Кеф ми е да мастурбирам, докато някой ме гледа (жена де).

Кеф ми е да мастурбирам, докато някой спи в стаята. Или поне си мисля, че спи в стаята.

Кеф ми е да свършвам по себе си - някак си едно такова вълнение се получава, вероятно затова и жените толкова се радват като полееш кожата им с топла сперма.

Кеф ми е да гледам през прозореца, в апартамента на комшийката. Да я зяпам гола, докато се преоблича. Да й се чудя на акъла, защо не си пуска щорите, след като излиза от банята, а ги спуска когато е облечена?

Кеф ми е да ме гледат през прозореца, когато в 3 през нощта съм решил да разцъкам новите аматьорщини в YouPorn.

Кеф ми е да ме мислят за ненормалник!

Кеф ми е да ме гледат странно, когато им говоря по подобен начин!

Кеф ми е, че продължавате да четете и стигнахте до тук!

Кеф ми е, че съм ясен пред вас, като една перверзна стая с четири еднакви стени, с еднакви ъгли, без грапавини, без шарении, един единствен цвят - без маски.

Кеф ми е… че ви е кеф, въпреки всичко!

« подобни cynical speech, , ,

Посей семето на мъдростта си

Trackback | RSS 2.0

Яко маднес човек :D Ужасна статия :D

2. Flirt @ January 16, 2009

От коня нататък става. :))
Знаеш ли, Елфи, според мен ти си едно чувствително и мило момче. Акъл си имаш, чувство за хумор си имаш, не ти пука да си кажеш, каквото ти мине през главата, пък току-виж ти се получило. Айдее, обяснихме се в любов пак, хаха. Само гледай да не се възгордееш (ма никога!) от всичките четки, които получаваш директно или индиректно тук. Тия неща, които си ги написал и ги ръсиш редовно, или поне повечето, всички си ги мислят. Само дето не всички имат дарба и кураж да ги изкажат. Та, пич си, Марти (линкни го тва към съответната статия)! А на нас ясно, че ни е кеф да те четем…въпреки всичко :DD

3. legrandelf @ January 16, 2009

Не е като да не се съглася с теб (не говоря за четките и баданарките, с които ме милваш) :))

Точно така стоят нещата, аз понякога получавам качествено изпростяващо епифани и хоп - на коня (ама без свирки) :)))

Споделените първи редове, с различните порно ситуации за съжаление ми се случиха (да ги гледам). Отпечатили са се върху съзнанието ми, и докато пишех този madness изскачаха един по един - кофти спомени :) А уж наслада да беше, хаха ;)

Аз знам и вий защо се навъртате. Това не е пост проверка, нито пост апел към вас, това е просто… brainfart с малко повече изродия в него!

4. Bunny @ January 16, 2009

Съгласи се, защото и според мен Флирт е права! Казвала съм ти, че си от вътре си розова пеперуда в златна мъгла…. :) Ся тва за ориза с конфитьор не го разбирам, ама щом те кефи! :Р

5. legrandelf @ January 16, 2009

Много е вкусно бе, да го еба :))
Аз имам много странни хранителни комбинации, та - не се опитвай да го разбираш :)) А и ти сигурно имаш подобни ;)

Мъко (Жорката го знае) веднъж като качвахме Витоша, разправяше какви интересни кулинарни миксове е правил. Еми, грозде, кюфте и мед - това е яко сигурно :))) Ама не бих го пробвал!

А за розовата пеперуда… уел, щом казваш :)

6. Bunny @ January 16, 2009

Най-странното, което съм виждала беше палачинка с тече шоколад и кашкавал… :)))) Щом те кефи, дерзай, аз не мога да ям нито ориз нито сладко!

7. Viktoriya @ January 16, 2009

хаххаха..какво скромничиш значи - все едно не знаеш, че си чувствителех…ааамаха!!!

Марти, аз не мога като теб. Да ям и да гледам порно - някакси ръцете са ми заети :-ДДДД
хахха…с ръка на сърцето мога да каза, че наистина си перверзен тип - доказвал си го със много статии!!!
Моята перверзна стая сигурно няма да е в такова състояние като твоята….имаше изречения от който ми стана гадно…ууу…
Но статийката много си я бива!!! ;-)))

8. legrandelf @ January 16, 2009

На какъв китайски ресторант ще ходим тогава? Как без ориз? Не може само свинско или патешко?! :)))
Ааа, срамота! Оризеца си е като хляба… за наяждане, хахаха :)

9. legrandelf @ January 16, 2009

Вики, стана ми интересно. Я си опиши твоята перверзна стая. В детайли, айдеее, бързо! :)))

Какво мислиш, че правиш, което другите не, или поне те е страх да си признаеш. Страх, срам - все тая :))

10. h4ckY @ January 16, 2009

с някой неща и аз съм съгласен и така … абе ко да ти кажа ти за мен си психопат :) но въпреки това си добро дете :) хаахахахахах

11. Viktoriya @ January 16, 2009

хахха..ах ти!!!!
Тук или private?
Защо си мислиш, че искам да крия нещо…
Но - жената трябва да бъде загадъчна…иначе чара отива на кино :-Д :-)))
Не мислиш ли?

12. legrandelf @ January 16, 2009

Тенкю, Ивчо ;) Знам, че съм психопат в очите ти :))))))) Но така е добре за мен, трябва да тръпнеш в стрес, докато пристъпвам тихо зад гърба ти :)))

Вики, ми не знам бе :) Ако си готова - шашни хората тука, ако ли не - на лична ;)

13. Bunny @ January 16, 2009

@Марти,

мъжете ще ядете ориз! Аз искам нещо с бамбук и фастъци!! :Р Ядки да има, тва му е якото на китайското!

Вики, дай за стаята!!! Чакаме!

14. legrandelf @ January 16, 2009

Ядки… ХА! Да си потроша зъбите :)))
Искам пиле или патка по сечуански, може и да няма бамбуци, папуняци… ама искам и малко оризец и пикантерия. Ох, гладен съм! :))

15. Viktoriya @ January 16, 2009

хахххаха…Сабина ако искаш вярвай..но понякога съм много срамежливо момиче *блъш*

16. Bunny @ January 16, 2009

Вики, вярвам ти! И аз съм така, макар да не ми личи - просто добре го прикривам! хехехе

Марти, чувствам, че вече си готов за освинване утре вечер! Абе какво се пие на Китайски ресторант всъщност? Ще питам Дани! :))

17. Viktoriya @ January 16, 2009

хаххахахха..стана тя каквато стана….тук за перверзия си говорим, а вие Китайски осъждате…хаххха..сладури бе…сладури :-Д

Не ми се мисли какви перверзни стаи ще обсъждате в Китайския утре!!!

18. Bunny @ January 16, 2009

Вики, we are teasing you! Та да размислиш и да дойдеш! :Р

19. legrandelf @ January 16, 2009

Събина, на китайския пия бира - за да ми се надуе стомаха (от ориза) и после да легна някъде на една страна, като свиня и да примирам :)))

Светла, веднага бизнес направи, а? Ех, тиии ;) Царица си ти, царицааа :)) Или искаш кралица? Или принцеса - абе титлите слабо ме вълнуват, щом пара ще има от цялата тая работа “лайна + ориз” :))
Иначе си права - нали сте чели статията за 10 секундната еякулация, и това как бях повлиял на едно приятелче, ахахахах?

Вики, стана я! Виж каква стана! :)))

20. Viktoriya @ January 16, 2009

@Сабинчето:
Ако знаеш колко много ми с еидва..ама пусто…мъжа има имен ден..

@Марти:
виждам аз..искам да докладваш след китайския..
Светла винаги е била оригинална - все ги измисля едни - та шапката да ти падне..особено за бизнес - много е оригинална!!!

21. Bunny @ January 16, 2009

@Вики,

да то верно е 17ти, аз изключих! Нищо ще наваксаме!!! Може Ветрило, че пак да е по махленски! :Р А и там доказано правят най-хубавото синьо сирене с корнфлейкс! хахаха Пробвахме го на още няколко места, и опита доказа, че Ветрило си е Ветрило!

@Марти,

аз па точно не искам да се издувам… :(

22. legrandelf @ January 16, 2009

Няма да пиеш бира, Събина :)) Ние с Жоро ще наливаме, Стамбата също, нали и той ще идва? :)))

Ти си яж там… бамбуците :P За тях претенции нямам.

23. Bunny @ January 16, 2009

Деал, Марти!
Да и Станимир е в групата. :)

24. Viktoriya @ January 16, 2009

Разбира се….а Ветрило много си го уважавам аз!!!
Иамме сделка ;-)). Но и този китайски искам да опитаме! Така, че следващият път - заедно!

25. legrandelf @ January 16, 2009

По-махленски във “Ветрило” - саундс найс! Вери найс! Само ако може това синьо сиренье с корнфлейск, по-надалеч от мен, ще съм истерично благодарен! Хахахахах :))

26. Iovan @ January 16, 2009

Хахахах, … Елфеееее … !
То че си первезен е станало ясно !
Но това че и ние, които те четеме сме перверзни също е ясно ! Е може и не до твойте висоти ( може да се използва и нисоти :-РР ), но все пак ПЕРВЕРЗНИ !!!

27. legrandelf @ January 16, 2009

Перверзията РУЛС! Нека всички заедно, направим кръг, да погледнем към другарчето отдясно и да му направи чекия/скреч!

Те на това се вика “Групова перверзия” :))))))

28. Bunny @ January 16, 2009

@Мерти и Вики: deal и deal!

Ние утре ше подреем китайския, а колкото до сиренето Марти нямай грижа - ние със Стан, ше се погрижим за тая работа!!!

Паси перверзния разговор стана! ;)))))))

29. legrandelf @ January 16, 2009

В тема за кофти порно, обсъждаме кулинарните си предпочитания и това къде ще ходим, какво ще ядем :)))

Не били перверзни! Ха! :)))))))))))

30. Iovan @ January 16, 2009

Всеки трябва да си е малко луд(може и не чак толкова малко) :-)), малко певерзен ( да не се повтарям - същото ), леко шашав, може и нелеко, за да си се кефи на собственото си АЗ, и да не плаща данък общественно мнение !
А бе прави си каквото щеш, пък си се кефи на макс !!! :-))

31. admon @ January 16, 2009

@Iovan:
Прав си, всички сме перверзни и чак малко гадни. Не ни е кеф много, защото не сме ние. За да ни е кеф, трябва според мен да бъдем ние тогава, ще ни е кеф и какъв. А че сме нередовни, малко или много всеки е башка луд. А ма аз малко повече от другите.

32. Viktoriya @ January 16, 2009

хахххах..Мартииии - ти си другарчето до мен!!
Я дай малко по-ляво…че изпусна клиторчето в бързината…

33. admon @ January 16, 2009

@zelengorova:
Тези дето бръмчат на една честота - себеподобните, БОГ ги събира. А в природата - краставите кучета се надушват :)))))))

34. Bunny @ January 16, 2009

Марти,

това е номера при перверзията, че е трудна за дефиниция. За някой свирката е перверзия, за друг златния дъжд е нещо супер нормално и мило… Номера хората да се “комбинират” по общи разбирания за перверзно, нали тъй!

Та твоята патка по сечуански може за някой да перверзия, номера е ти намериш жена, дето ще й се услади… it’s that simple! дет се вика!

35. admon @ January 16, 2009

Да, да, канибалите мислят, че вегетарианците са перверзни. Всичките сме от едно тесто. Истината е различна за всеки. Та истината не може да се обори - всички сме перверзни по един или друг, но уникален начин :)))))

36. admon @ January 16, 2009

Аааа, дори да си нормален, пак е перверзия за ненормалните. Перверзен съм, НО ТО КАКЪВ? Туй е въпроса по АДМОНСКИ днес.

37. pa4ito @ January 16, 2009

да си дам и аз думовия/писмения принос към хубавите словоизлеяния :)) Както винаги готина статийка. Пилето е по-готино с конфитюр от ягоди… ама защото обичам ягоди и може би затова :))
А при това с бабичките ми е интересно как аджеба му става на пича, че да прави порно. Може би на всеки 2 минути спират снимките и се включва някоя по-младичка Елфка да поддържа “парата” :))
Абе няма да правя подробен анализ, но като цяло ме изкефи. А, ти Елфе, още ли не си занесъл цветя на комшийката си? Може би затова се разкарва така момичето :))
И като стана дума за групова перверзия как ще се нареждаме - роднина, полицай, роднина, полицай…. :)))))
И както верно казва Светла, сме изтрещялници, кога и къде ще се раздават ключовете за “изтрещелия” блог та да се наредя от сега на опашката? Щото си мисля, че никак няма да е малка :)))

38. admon @ January 16, 2009

Пишете ме в групата ако искате. Прибавете ме за цвят. И аз съм с вас неоделимо.

39. Flirt @ January 16, 2009

Никой досега не е бил най-извратените ми “кулинарни” експерименти: цаца със сладко от смокини и ягоди с кисело мляко и люти чушки! Но и вие с pa4ito важите с тоя ориз с комфитюр. :))

40. legrandelf @ January 16, 2009

Всъщност да, това може да се разглежда като неофициално CV :))))

Когато съм наясно за мястото на Елфката насред всички тия перверзии, ще ви кажа :)) За да не се чудите, хихихи ;)

41. admon @ January 16, 2009

Курмит с яйца. Доматен чай. Пипон, демек пъпеш, шунка и авокадо. Превода от индиански ако се сещате. Туй е кулинария. Кхул от цигански - ромски, лайно инари от Зимбабве - значи манджа :)))

42. admon @ January 16, 2009

@zelengorova:
Аз като член, съм готов. А ти можеш да ми вземеш сите пари ако беше психолог :)))))

43. pa4ito @ January 16, 2009

@admon, приятелю, готви парите, защото тя май е :))))
“Дърти Пърчис” :)))))))))))
Zelengorova, от къде ти ражда главата все такива хубави неща, просто не проумявам… Ама звучи яко ;)

44. admon @ January 16, 2009

Еми готово. Изтрещели, такива има много в лудницата. Та аз май съм изтрещел, но все още неуловен и освидетелстван. Та ми е нужен психиатър или психолог и то много. Та там се плаща.

45. pa4ito @ January 16, 2009

шшшшт, че ако те надушат тебе, си заминаваме сите :)))))

46. admon @ January 16, 2009

Гроб съм.

47. STATICUS @ January 16, 2009

“Кеф ми е да гледам през прозореца, в апартамента на комшийката. Да я зяпам гола, докато се преоблича. Да й се чудя на акъла, защо не си пуска щорите, след като излиза от банята, а ги спуска когато е облечена?”… Колко ми е познато, не че се оплаквам, даже поощрявам такова поведение на комшийките . Приятелката ми каза, че съм извратен, понеже успях да й изброя в отстрещния блок в кой апартамент какви хора живеят…евала на Мтел, че пуснаха ония бинокълчета с Прима картите. Да живее воайорството! Да живее порното! :)

48. legrandelf @ January 16, 2009

Нямам таквоз бинокълче, но пък ако имах - прекалено навътре в личното пространство щях да вляза :))))
И така ми е добре, макар и с лейбъл на челото: “ИЗВРАТЕН” :P

49. admon @ January 16, 2009

И аз имам такова театрално бинокълче. Не, не съм воайор. Но съм перверзен, но какво все още се питам.

@staticus:
Нищо лично, приятели завинаги. Всички сме хора на този свят и по-малко перверзни. Та за моя далечен брадчет Азис, и той е перверзен та чак яко перверзен - човешко е. Всички сме хора, не сме съвършени. Както боговете.

50. JustAFaceInTheCrowd @ January 18, 2009

Elf, я прошепни какво е това неистово влечение към снимки на голи хорица, нахлузили противогази ??? Трета (пък знам ли, може и да съм пропуснала нещо) статия с такава снимка … хм, я си признай :))

А иначе - всеки си има своите мръсни фантазии. Аз моите ги разделям на осъществими и неосъществими. Първите са тези, които вече съм или с удоволствие бих реализирала. Вторите са тъмната ми страна - за тях не се говори, те не се споделят, те няма да бъдат осъществени … те са просто пикантната подправка към секса.

А колкото повече време минава, толкова повече се разочаровам от порното. Много вируси - малко удовлетворение. Никакво въображение не влагат тия хорица значи …

51. legrandelf @ January 18, 2009

Хахахахахахааха :)))))) Права си, трета статия с такава снимка (но първите две бяха агресивни, спрямо анонимните, чела си ги) :)

Сега, дали е влечение - ами, някак си - кефят ме. Едни такива, строги снимки, нестандартни - фрийки :)) Ама пък и нали трябва да е малко извратено-перверзен изгледа ;) Затова!

52. gergana @ June 10, 2009

… а знаеш ли как те обичам, и то точно такъв… ориз със конфитюр (а и малко бира, що пък не)

53. gergana @ June 10, 2009

Ето ви и моята свежа и изпитана рецепта за летните ГУЩирини - шопска салата, бира, таратор в халба и кафе (дълго), по желание (и за разкош) може да прибавите по едно малко и айран. Понеже трябва да е леко - десерта се взима на плажа под формата на воайорство (т.е. кой квот намери, негово си е).
И да ви кажа, докато си мислих, че това е извратено, един чичка на масата до мен си го поръча точно същото.
Пробвайте, добър апетит и не забравяйте десерта:)

54. fen @ June 11, 2009

Добре, стига съм мълчал. Първо, благодаря за статията. Никога не съм се съмнявал, че ще изпълниш обещанието си.
Второ, никога не съм си я представял тази статия. Научих се, че има хора, като теб, от които мога да очаквам всичко. И това е най-готиното. Тръгнеш ли с кошницата за гъби, може да се окажеш на язовира за риба.
Трето, уникален си. Но, ти си го знаеш.
Четвърто, добре, че не съм жена, щото щях да ти пристана, перверзникооооооооо:)

55. legrandelf @ June 11, 2009

Хохохохохо :))))))

И много бутилки грог, ей! :))

А като споменах грог, от кога не съм го пил това чудо. Откакто спряхме да излизаме на по чайче с Адаша :(

И него го еБна работата и мене… изгоряхме, пху, па бехме младички :)

Ще пристанеш ти, значи… трябва да извратя още перверзността си, за да те закача и тебе! Тогава, ех, тогава май наистина ще постигна най-високата степен на перверзната стая :))))

56. fen @ June 11, 2009

С тез перверзии стаята ще отеснее:)

[...] да е вдигнал ръка с верния отговор под формата на линк, държа да кажа: Да, който яде пиле с ориз залято с [...]

« Извънземна котка ! Успехът на циците от “Вестник24″ »